Haber Duyuru EtkinlikManşet

TBD Kamu-BİB’25 ve BİMY’29 Bütünleşik Etkinliği Başlıyor!

TBD Kamu-BİB’25 ve BİMY’29 Bütünleşik Etkinliği hakkındaki tüm bilgilere ulaşabilirsiniz!

TBD Kamu-BİB’25 ve BİMY’29 Bütünleşik Etkinliği

TBD Kamu-BİB’25 ve BİMY’29 Bütünleşik Etkinliği başlıyor!

Değerli Bilişimciler,

Türkiye Bilişim Derneği’nden resmi kayıt yaptırmayan hiçbir kişi ve/veya kurum personelinin TBD Kamu – BİB’25 BİMY’29 Bütünleşik Etkinliği’ne katılımı kesinlikle mümkün olmayacaktır.

Etkinlik otelindeki (Xanadu Resort Hotel) tüm odalarımız dolmuş olup bahsi geçen otel kapsamındaki satışlarımız durdurulmuştur; ancak sizlerden gelen yoğun talep üzerine konaklama amacıyla ikinci otel olarak Spice Hotel & SPA (https://www.spice.com.tr/tr) ile anlaşılmıştır. Katılım kayıt için https://www.kamubib-bimy.org/2022/katilimci-kayit adresini ziyaret edebilirsiniz.

SPONSORLUK ve ANA OTEL KATILIM KONTENJANLARI DOLMUŞTUR, İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

TÜRKİYE BİLİŞİM DERNEĞİ
ETKİNLİK YÜRÜTME KURULU

TBD Kamu-BİB’25 ve BİMY’29 Bütünleşik Etkinliği
Cumhurbaşkanlığı, Bağlı Kuruluşlar, Bakanlıklar, Yerel Yönetimler, Üniversite, Özel Sektör, STK Temsilcileri, Bilim İnsanları, Bilişim Profesyonelleri ve Uzmanlarının katılımı ile

17 – 20 Kasım 2022 tarihlerinde

Xanadu Resort Belek / Antalya‘da gerçekleştiriliyor.

1995 yılında bilişim politikalarının oluşmasına ve toplumun e-dönüşümüne katkı sağlamak amacıyla kurulmuş olan Kamu-BİB Kamu Bilişim Merkezleri Yöneticileri Birliği’nin temel amacı çözüm üretmek ve yol göstermek suretiyle kamunun bilişim alanındaki etkinliğinin ve farkındalığının artırılmasıdır. Gönüllü üyeleri ve uzmanlarının katkılarıyla, dönemsel olarak belirlenen konularda raporlar hazırlamakta, kamuoyu ile paylaşmaktadır. Bir “Kamu Bilişim Markası” olan TBD Kamu-BİB, 1999 yılından bu güne gerçekleştirdiği etkinliklerle KAMU, ÜNİVERSİTE ve ÖZEL SEKTÖR BİLİŞİM YÖNETİCİLERİNİN, kamuda politika belirleyici ve karar alıcıların ortak buluşma noktası olmuştur.

Kamu-BİB Kamu Bilişim Merkezleri Yöneticileri Birliği, her sene özellikle kamu bilişim faaliyetlerinde ortaya çıkan sorunlara ortak çözüm arayışları, kamu bilişim projelerinde kazanılan tecrübelerin paylaşımı, dünyada ve ülkemizde bilişim teknolojilerindeki yenilikler ve bu yeniliklerden yararlanarak etkin, verimli ve kamu hizmetlerinde iyileştirici projeler oluşturma fikirlerinin oluşturulduğu ve kamu bilişim yatırımlarına yön verici fikir ve önerilerin tartışıldığı toplantılardır. Kamu-BİB toplantıları sorunların tespiti, sorunları bizzat yaşayanların ortak akılla ortaya koydukları çözüm önerileri ile farklı bakış açılarının geliştirilmesiyle kamuda verimliliğe doğrudan katkı sağlaması yönüyle “Kamuda Verimlilik Toplantıları” olarak da bilinmektedir.

Amacı, ülkemizin bilişim toplumuna geçiş çalışmalarında ;

  • Kamu Bilgi İşlem Birimleri ve sektörel katılım ile bilişim teknolojilerinin etkili ve yaygın kullanımı,
  • Kamu kurumlarının hizmetlerini etkin ve verimli sunabilmesi için ulusal bilişim politikalarının oluşturulmasına katkı sağlanması,
  • Bilgi İşlem Birimleri arasında bilgi paylaşımının artırılması,
  • Mesleki dayanışmanın geliştirilmesi,
  • Sorunlara ortak çözümler oluşturulması

konularında farkındalık yaratmak ve sinerji oluşturmaktır.

17 – 20 Kasım 2022  tarihleri arasında “Dijital Gelecek ve Ötesi” ana teması ile Xanadu Resort Belek / Antalya’da yirmibeşincisini düzenleyeceğimiz “Kamu-BİB” ile yirmidokuzuncusunu düzenleyeceğimiz “BİMY” bütünleşik etkinliği Ülkemizde Dijital Dönüşüm Politikalarının ve Uygulamalarının tüm sektörler için konuşulacağı bir platform olacak ve kamu, üniversite ve özel sektör bilişim yöneticilerinin ve bu alandaki tüm paydaşların ortak buluşma noktası olacaktır.


Önceli etkinlikten fotoğraflar

Tüm yazılarımızı buradan okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.