Haber Duyuru EtkinlikManşet

TÜYAFED’den İstanbul Valisi Davut Gül’e Zirve Daveti

Türkiye Yazılım Geliştiricileri Federasyonu (TÜYAFED)Türkiye Cumhuriyeti’nin 100‘üncü kuruluş yıldönümünü kutlamak amacıyla 100 ülkeden 3000 katılımcının ağırlanması beklenen bölgenin en büyük etkinliğini düzenliyor.

Uluslararası Teknoloji ve Yazılım Zirvesi’ne Davet

Ülkemizi ilk 10 ekonomi arasında konumlandırma yolunda önemli bir adım atarak gelecek vizyonunu şekillendirecek ortaklıklar oluşturmayı hedefliyor. Bu kapsamda TÜYAFED Başkanı ve oluturulan bir heyet İstanbul Valisi Sayın Davut Gül‘ü makamında ziyaret ederek kendilerini bu etkinliğe davet etmiştir.


Değerli Sektör Birliği,

TUYAFED Ailesi olarak İstanbul Valisi Sayın Davut Gül‘ü makamında ziyaret ederek 2 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan 1.Teknoloji ve Yazılım Zirvesine davet etmiştir.

Ayrıca federasyon faaliyetleri ve projeleri hakkında genel bilgi bilgi aktarımı yapılmıştır. Sayın valimizin etkinliğe katılım sözü vermiştir. Valimize misafirperver yaklaşımı ve federasyona verdiği desteğinden dolayı şükranlarımızı iletiyoruz.

Ayrıca Mustafa Çalış Başkanımıza heyet olarak eşlik eden Eğitim Komite Başkanımız Prof.Dr Sevinç Gülseçen ve Başkan Yardımcısı Songül Selduz, Uluslararası Komite Vekili Prof.Dr. İnci Sönmez Alaca, Sürdürülebilir Teknoloji Komite Başkanımız Doç.Dr. Gözde Mert, Bilişim Hukuk Dernek Başkanımız Dr.Şerafettin Ekinci, Telekom Komite Başkanımız Halil İbrahim Yıldız, İk Komite Başkan Vekilimiz Hulusi Kültür, E-İhracat Komite Başkanımız Mehmet Kurt, Bağımsız Devletler Başkanımız İsmet Karaboğa, Medya Grup Başkanımız Murat Akbaş, Genç Tüyafed Başkanımız Av. Serhat Kurt ve Tüyafed Üyelerine katılım ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Cansın Duman
Tuyafed Genel Sekreteri


Neden Katılmalısınız? : https://bilisimprofesyonelleri.com/uluslararasi-teknoloji-ve-yazilim-zirvesi/

Kayıt ve Katılım Bilgileri:

Katılmak için Kayıt Sayfasını ziyaret edin. Erken kayıt fırsatları ve katılım seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinin. Bu heyecan verici etkinliğe katılmak için hemen kaydolun ve teknoloji dünyasının geleceğini keşfedip ihracat potansiyelinizi artıracak bir yolculuğa çıkın. ITS İSTANBUL, teknoloji ve yazılım dünyasına yön verenlere unutulmaz bir deneyim sunuyor. Bu fırsatı kaçırmayın!

Etkinlikle ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz: https://www.itsistanbul.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.