Web Uygulamaları

Web Sitenizi Amatör Gösteren Hatalar Nelerdir?

Çevrimiçi bir işe girdiğinizde, ziyaretçileriniz tasarımınızdaki çok basit detaylarla sizi yargılayabilirler.

Para sıkıntısı çeken girişimciler için, kendi web siteni yapmak iyi bir fikir gibi görünebilir. Daha işleri yoluna soktuktan sonra bir tasarımcı tutabilirsiniz, böyle önemsiz şeyleri endişe etmenize gerek yok.

Değil mi?

Aslında tasarım, yeni gelişmekte olan işletmeniz için tahmin ettiğinizden çok daha önemli. Çevrimiçi bir işe girdiğinizde, ziyaretçileriniz tasarımınızdaki çok basit detaylarla sizi yargılayabilirler.

Müşterilerin kafası karışıktır. Bazı temel markalara zaten güveniyorlar. Neden bir anda size güvenmeye başlasınlar ki? Birkaç saniye içinde dikkatlerini çekmeyi başaramazsanız, onları tutamazsınız.

En küçük detaylar, en büyük farkları yaratan şeylerdir. Eğer güvenilir bir marka inşa etmek ve gelir elde etmek istiyorsanız, bu detayları çok dikkatli bir şekilde elemeli ve düzeltmelisiniz. Sınırlı tasarım yetenekleri olan biri olsanız bile, web sitenizde bulunan belli hataları fark edebilirsiniz.

1. Yersiz Şablon Kullanımı

Şablon kullanımı, özellikle yeni işletmeler için çok kurtarıcı olabiliyor. Eğer bir şekilde kullanmaya karar verdiyseniz, bunu markanız için özelleştirecek bir tasarımcıdan yardım almanızda fayda var. Bu şekilde gayet başarılı bir ürün elde edebilirsiniz.

Önceden tasarlanmış bu şablonları kullanmanın yarattığı en büyük sorun; web tasarımın geri kalanıyla logonuz arasında bir bağlantının kurulamaması. Logonuzda bulunan renkler, tasarımın hiçbir noktasında tekrarlanmamış olacak veya web sitesinde kullanılan renkler logonuzla hiç uyumlu olmayacak.

Kullanacağınız şablonun üzerinde düzeltmeler yapılabileceğinden emin olmalısınız. Yazının devamı: https://bulut.press/web-sitenizi-amator-gosteren-9-hata

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.