Haber Duyuru EtkinlikManşet

Webinar – Bilişim Sektöründe Riskler ve Fırsatlar

Düzenlenecek olan Webinar‘da “2023 Yılında Bilişim Sektöründe Ortaya Çıkması Muhtemel Riskler ve Fırsatlar” konu başlıkları değerlendirilecek

Webinar Açıklaması:

30 Ocak 2023 Pazartesi günü saat 21:00‘da Yeni Nesil İnsan Yöneticileri Topluluğunun düzenlediği “2023 Yılında Bilişim Sektöründe Ortaya Çıkması Muhtemel Riskler ve Fırsatlar” Konu başlıklı oturumda YENİYÖN (Yeni Nesil İnsan Yöneticileri Topluluğu) Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akif TOPCU ve ABİAD (Adana Bilişimci İş İnsanları Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali ALTUN iş dünyası ile birlikte olacak.

Webinar 30 Ocak 2023 Pazartesi Günü Saat 21:00’da online olarak düzenlenecek.

Webinar’a kayıt için 0 (535) 071 83 15 numaralı telefona WhatsApp üzerinden bilgi verilmesi yeterlidir.

Yeniyön Hakkında

YENİYÖN (Yeni Nesil İnsan Yöneticileri Topluluğu) ; Orta Vadede Uluslararası bir yapılanmayı vizyonuna alan; İnsan yönetimi ile iştigal eden tüm meslek mensuplarını , sektörleri portföyüne alan branşlar, meslekler ve sektörler üstü bir yapılanmadır. Bu yapılanma içerisinde Ülke İktisadına ; Çalışma yaşamına , sürdürülebilir yaşama , İnsan Yönetimine , verimliliğe değinerek İstikrarlı ve Başarılı bir iş yaşamına katkı sunmayı ; multidisipliner çalışmalarla ; Yönetim bilimini geliştirmeyi hedeflemekte, bu hedeflere ise araştırmalar , Seminerler, Toplantılar, Röportajlar , Görsel yayınlar , Kongreler, Paneller , Atölyeler , Çalıştaylarla , Yayınlarla ulaşmaktadır.

Tüyafed İnsan Kaynakları ve Sektör Temsilciliği Komite Başkanı  
SONAY ÇETİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.