Bilişim ProfesyonelleriRöportajlar

Akdeniz Bilişim Zirvesi 2023 Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar 19. Bölüm

Değerli Bilişim Profesyonelleri, değerli meslektaşlarımız, “Süper Sponsorumuz” Biga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam ediyoruz.

Röportajlarımızın 19. bölümünde; Antalya Teknokent tarafından 15 Aralık 2023 Cuma günü, Türkiye Yüzyılında, “Teknoloji ve Bilişimin Yüzyılı” temasıyla ve 4500 üzerinde katılımcı ile bu yıl 7.si gerçekleştirilen Akdeniz Bilişim Zirvesi’ne katılıp, bilişim profesyoneli meslektaşlarımız ve katılımcılar ile sohbet edip, röportajlar gerçekleştirdik.

Bizlere bu röportajların gerçekleşmesi için ve daha sonrasında Sürpriz bir hediye ile bizleri onure eden Antalya Teknokent Genel Müdürümüz İbrahim Yavuz‘a, Etkinlik Komite Başkanımız Emrah Kozan‘a, Etkinlik Komite Başkan Yardımcımız Yakup Küçüksaraç‘a ve Organizasyonda her alanda koşuşturan Üniversiteli Gönüllü Genç Bilişim Profesyoneli Meslektaşlarımıza ve organizasyonda emeği geçen bütün etkinlik ekibine her zamanki gibi güler yüzle ve samimiyetle verdikleri desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in sunduğu “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz. Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz. Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere, iyi seyirler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.