Haber Duyuru EtkinlikMakaleManşet Yanı

Bilişim Personeli İçin %100 Uzaktan Çalışma Desteği Uzatıldı

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Ar-Ge ve Tasarım Merkezlerinde çalışan Bilişim personeli için %100 Uzaktan Çalışma Desteğinin 1 yıl daha uzatılması için TOBB Türkiye YAZILIM Meclisi, Üye şirketlerimiz, STK’larımız, TOBB Birliğimiz, Odalarımız, Meslek Komitelerimiz, Kamu Kurumlarımız ve tüm sektör ekosistemi olarak inandık, çalıştık, girişimlerde bulunduk, kamuoyu oluşturduk ve #hepbirlikte başardık.
Bu modelin kalıcı olması, TGB’ler dışında Ür-Ge desteği, girişimci ve yatırımcı ekosistemi gelişimi, nitelikli işgücü, eğitimi ve istihdamı, ihracatı geliştirme, kamuda akky geçişi ve diğer birçok konu için yine aynı şekilde #hepbirlikte ülkemiz, sektörümüz ve geleceğimiz için çalışmaya devam edeceğiz.
Başta T.C. Cumhurbaşkanlığımız olmak üzere T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı | Republic Of Türkiye Ministry of Industry and Technology ve tüm birimlerine, TOBB Birliğimiz Yönetimine, Oda ve Borsalarımız ve Meslek Komitelerine ve tüm kuruluşlara bizlere inanıp sektörümüze verdikleri destek için teşekkür ederiz.
Herkesin emeklerine sağlık.

Makalenin orjinal kaynağını bu linkten okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.