Bilişim FirmalarıHaber Duyuru EtkinlikManşet

Bilişim Firmaları için Yayın Amaçlarımız Neler?

Bilişim Firmaları için Yayın Amaçlarımız Neler?

Temel amacımız tamamen Gönüllülük İlkesiyle ve herhangi bir kurum veya kuruluşa bağlı olmadan, sadece Bilişim ve Bağlı sektörlere yönelik olarak hazırladığımız sitemizde, temel Yayın Amaçlarımızla birlikte, öncelikle amacımız www.bilisimprofesyonelleri.com olarak sektörümüze ve mesleğimize hizmet etmek.

Bilişim Profesyonelleri gönüllüleri olarak Bilişim Firmalarımız için yapabileceklerimiz:

 • Firmanızın Tanıtılması :
  Firmanızda yapmış olduğunuz iş faaliyetlerinizi, sattığınız bilişim ürünlerini ve verdiğiniz sektörel hizmetlerinizi içeren tanıtıcı yazılarınızı  Bilişim Firmaları kategorisinde yayınladığımız firmalarımızda olduğu gibi, sizin web sitenize ulaşabilecek linkler ekleyerek, gönüllü olarak yayınlayabiliriz.
 • Geliştirdiğiniz Yerli Yazılımların Tanıtılması :
  Kendi bünyenizde geliştirdiğiniz yazılımlarınızın her birini, her bir modülünü ve özelliğini ayrı ayrı tanıtım yazıları ile anlatabileceğiniz Yerli Yazılımlarınız ile ilgili makaleleri, sitenizde ilgili sayfalara linkler vererek, gönüllü olarak yayınlayabiliriz.
 • Kendi Üretiminiz olan Bilişim Ürünlerinin Tanıtılması :
  Firmanızın kendi bünyesinde geliştirilen her bir bilişim teknolojileri ürününü Teknoloji ürünleri kategorisinde yayıınlanacak şekilde, her biri ayrı ayrı olarak ürünün içeriği hakkında bilgi veren tanıtım yazılarınızı, sitenizde ilgili sayfalara linkler verecek şekilde, gönüllü olarak yayınlayabiliriz.
 • Firma Çözümlerinizin, Hizmetlerinizin Duyurulması :
  Firma olarak sunduğunuz sektörümüze sunmuş olduğunuz çözümlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtıcı içerkler ile gönüllü olarak yayınlayabiliriz.
 • Firma Etkinliklerinizin Duyurulması :
  Firma olarak düzenlediğiniz veya katıldığınız; eğitimler, fuarlar ve seminerler gibi sektörel faaliyetlerinizin duyurulması, tanıtılması ve gerçekleşen etkinliklerinizin basın bültenlerini gönüllü olarak yayınlayabiliriz.
 • Firma Kampanyalarınız Duyurulması :
  Firma olarak sektörümüze dair düzenlemiş olduğunuz satış kampanyalarınızın duyurulmasını ve satışını yaptığınız ürün veya ürünlerin tanıtılmasını gönüllü olarak yayınlayabiliriz.
 • Blog Yazılarınızın Paylaşılması :
  Firmanızın hazırladığı, sektörel bilgilendirici içerikleiri olan ve web sitenize daha çok trafik çekebilmek için hazırladığınız Blog yazılarınızı daha çok kitleye ulaştırabilmek için, hazırladığınız içeriklere sizin web sitenizin linklerini de ekleyerek, gönüllü olarak yayınlayabiliriz.
 • Kariyer İlanlarınızın Yayınlanması :
  Firmanızda istihdam etmek üzere arayış içinde olduğunuz yazılım geliştirici iş ilanlarınızı, bilişim profesyoneli iş ilanlarınızı ve stajyer iş gücü İş İlanlarınızı herhangi bir ücret ve üyelik gerekmeden gönüllü olarak yayınlayabiliriz.
 • Firma Bilinirliliğinin Artırılması :
  Firmanızın bilişim sektöründe Marka bilinirliliğinin artması için Haber sitemizin farklı alanlarında logolarınızın veya reklam görsellerinizin yayınlanarak, gönüllülük ilkesi ile yayın yapan haber sitemize sizde destek olabilirsiniz. Bize destek olan firmalarımızı Biz Kimiz sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Haber sitemizle ilgili Yayın Amacımızı linkini verdiğimiz bu sayfadan inceleyebilirsiniz: https://bilisimprofesyonelleri.com/yayin-amacimiz
Haber sitemizde Yazı Yayınlayan ve Destek veren Firmalarımızı bu sayfadan inceleyebilirsiniz: https://bilisimprofesyonelleri.com/biz-kimiz

İlginiz ve destekleriniz için şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımla
Osman SELÇOK – Genel Yayın Yönetmeni
0 (532) 712 26 02 | [email protected]
“yarını sağlıklı yaşayabilmek için lütfen doğaya sahip çıkalım”

Tüm yazılarımızı buradan okuyabilirsiniz.

2 thoughts on “Bilişim Firmaları için Yayın Amaçlarımız Neler?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.