Antalya Bilişim HaberleriManşet

Bilişim Yazılım Sektörü İhracat Destekleri Bilgilendirme Toplantısı

Bilişim Yazılım Sektörü İhracat Destekleri Bilgilendirme Toplantısı

Bilişim Yazılım Sektörü İhracat Destekleri Bilgilendirme Toplantısı

Bilişim, Yazılım Sektörü İhracat Destekleri Bilgilendirme Toplantısı’nın ne zaman yapılacağına dair tüm detayları cevaplıyoruz! T.C. Ticaret Bakanlığı ve TOBB işbirliği ile Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ‘da Bilişim ve Yazılım Sektörü ekosistemi paydaşlarıyla 07 Ağustos 2023 Pazartesi günü 13.30 – 17.30 arasında ATSO Atatürk Konferans Salonu‘nda bir araya gelecek.

Konu hakkında Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ‘nun sektöre yönelik medya bilgilendirmesi aşağıdaki gibidir.

Odamız ev sahipliğinde 22.Grup(Bilişim) Meslek Komitesi öncülüğünde “Türkiye Bilişim Sektörünün Uluslararasılaşması ve E-Turquality (Bilişimin Yıldızları) İhracat Destekleri Programı ve TOBB Türkiye Yazılım Meclisi Sektör Faaliyetleri Hakkında Tanıtım ve Bilgilendirme amaçlı  tüm sektör paydaşları yanı sıra; Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ali Bahar,  Antalya TEKNOKENT Genel Müdürü Sn. Dr. İbrahim Yavuz, TOBB Yazılım Meclisi Başkanı Sn. Ertan BARUT ve T.C. Ticaret Bakanlığı Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdürlüğü  Bilişim, Yazılım, Dijital ve İletişim Hizmetleri Daire Başkanı Sn. Hürol KARLI’nın katılımlarıyla, 7 Ağustos 2023 Pazartesi günü, 13.30-17.30 saatleri arasında Odamız Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleşecek toplantıya tüm üyelerimiz ve konuyla ilgilenen tüm hemşehrilerimiz  davetlidir.

Bilişim Yazılım Sektörü İhracat Destekleri Bilgilendirme Toplantısı

Bilişim, Yazılım İhracat Buluşmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. 

07.08.2023 ‘te ANTALYA’dayız.

ANTALYA TİCARET ve SANAYİ ODAMIZIN Ev sahipliğinde ANTALYA Bilişim ve Yazılım Ekosistemi ile buluşuyoruz.

T.C. Ticaret Bakanlığı ve TOBB işbirliği ile TOBB ‘a bağlı Ticaret ve Sanayi Odalarımız Bilişim, Yazılım Meslek Komiteleriyle organize ettiğimiz “İhracat Odaklı Bilişim Yazılım Sektör Buluşmaları” etkinlikleri çerçevesinde Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ‘da Bilişim ve Yazılım Sektörü ekosistemi paydaşlarıyla bir araya geleceğiz.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanının açılışta yer alacağı buluşmada ATSO Bilişim Meslek Komitesi üyeleri, Antalya Teknokent Yöneticileri, Üniversite Akademisyenleri, Sivil Toplum Kuruluşları ve #Yazılım Geliştiren, İhracat yapan ya da ihracata yönelik planlama yapan şirketlerimizle bir arada olacağız.

Etkinliğimizde Ticaret Bakanlığı Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdürlüğü Yetkilileri E-Turquality ve Bilişimin Yıldızları Destek Programları konusunda ayrıntılı bilgilendirici sunum yapıp, soruları cevaplayacaklar. 

TOBB Türkiye YAZILIM Meclisini temsilen Meclis Başkanı Ertan BARUT Yazılım Meclisi olarak sektöre yönelik faaliyetler, gelişmeler, projeler, mevzuat çalışmaları hakkında kapsamlı bir sunum gerçekleştirip, Antalya Bilişim Yazılım Ekosistemini bilgilendirecek. 

Ayrıca bölgedeki bilişim, yazılım firmalarımızdan başarı hikayelerini dinleyeceğiz.

Etkinlik hakkında detaylı bilgilere ulaşmak ve kayıt olmak için bu linki kullanabilirsiniz.

Tüm yazılarımızı buradan okuyabilirsiniz.

One thought on “Bilişim Yazılım Sektörü İhracat Destekleri Bilgilendirme Toplantısı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.