Bilişim FirmalarıBilişim Profesyonelleri

Klonbits Bilişim Çözümleri

Klonbits merkezi Antalya’da olmak üzere, İstanbul’da da faaliyetlerine devam eden ; işletmelere özel yazılımlar geliştiren bir teknoloji firmasıdır.

İşimize ve teknolojiye olan tutkumuz, müşterilerimizi yakından takip ederek mevcut ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamamıza ve optimum çözümü projelendirerek sunmamıza olanak verir.

Kuruluşumuzdan bugüne, sektöründe lider markaların bizi tercih etmesindeki en önemli etken; ortaya çıkan yeni gereksinimlere karşı hızlı ve etkili çözümler geliştirebilme yeteneğimizdir.

MİSYONUMUZ

Temel misyonumuz işletmelere özel sürdürülebilir yazılımlar geliştirmek, kalıcı ve yenilikçi çözümler ile işletmelerin teknolojik dönüşüm süreçlerini yönetmektir.

VİZYONUMUZ

En iyi sonuçlara ulaşmak için şirketimizin taşıdığı ruh; yenilikçi ve kararlı olmak, karşılaştığı bütün problemlere çözeceğinden emin bir şekilde yaklaşmak ve çözmektir.

İletişim: +90 545 675 44 07

Adres: Pınarbaşı Mah. Hürriyet Cad. Akdeniz Üniversitesi Antalya Teknokent Ar-Ge 1 Binası. No : 3B/206 Konyaaltı / Antalya

E-mail: [email protected]

Web: https://www.klonbits.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.