Bilişim FirmalarıBilişim Profesyonelleri

Mavi Kule Web Yazılım Ofisi

Bilişim sektöründeki önceki iş tecrübelerimiz sonrasında 2009 yılında kurulan MaviKule‘nin web teknolojileri konusundaki temelleri, 1998 yılında MS Office paketinde bulunan FrontPage ile tanışmamızla başladı. 1994 yılından itibaren bir bilişim profesyoneli olma adayı olarak yaptığımız bütün işlerimizde önceliğimiz; ne yaparsak yapalım işimizin hakkını vererek ve alınteri dökerek çalışmak olmuştur. Bu övünç ile birlikte 2011 yılında Türk Patent Enstitüsü‘nün tescillediği MaviKule markası ile müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu her zaman yaşadığımızı belirtmek isteriz.

Web Yazılım, Web Tasarım, Özel Web Projeleri ile ERP – CRM Danışmanlığı konularında hizmet vermekteyiz.

En İyisi İçin Buradayız!

Web Teknolojileri konusunda temel iş alanı girişimci ve orta ölçekli işletmeler olan MaviKule, web tasarım, web yazılım ve özel web projeleri başta olmak üzere, kurumsal web tasarım, responsive web tasarım,  mobil uyumlu web sitesi, e-ticaret sitesi çözümü, dijital ödeme sistemi gibi web hizmetleri üretmekteyiz.

ERP – CRM Danışmanlığı konularında 2002 yılından itibaren Cetasoft Ajanda programı ile birlikte hem kendi işletmemizde, hemde müşterilerimize bu sitemleri kurarak edinmeye başladığımız CRM tecrübesi, sonrasında otel yazılımları olan Truva Studio ve Hotech ile birlikte üst segment birçok 5 yıldızlı otelin ERP projesinde yer alarak, Hotech ve SAN TSG bünyesinde süreç ve proje yöneticisi olarak ERP sistemlerinin geliştirilmesi görevleriyle edindiğimiz tecrübeler ile Müşterilerimize CRM ve ERP konularında danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

MaviKule olarak edindiğimiz tecrübelerle işimizi her zaman sağlam temellere dayandırarak sürdürmeyi ve sonuçlandırmayı ilke edindik.

İş hayatımızı müşterilerimizin beklentileri ve işletmemizin saygınlığını sürdürmek için kendimizi teslim ettiğimiz sağlam temellere oturtmak ana hedefimiz olmuştur. Bu kapsamda, aşağıdaki ilkeler doğrultusunda çalışmak bize maddi kazançla birlikte sosyal ve mesleki çevrede kazandırmaya devam ediyoruz.

MaviKule olarak bizler için önemli olan değerler:
* Müşterilerimizi ve onların beklentilerini doğru algılayıp, işlerinin gerektirdiği optimum, yani olabilecek en iyi şekilde planlayarak, bütçelendirmek,
* Bizden bekledikleri işlerini, onları bekletmeden, verdiğimiz zamanda, olması gerektiği gibi teslim etmek,
* Teslim ettiğimiz projelerimizin ve hizmetlerin her zaman arkasında durmak,
* Proje sonrasında gelebilecek talepleri doğru algılayıp, doğru kararlarla müşterilerimize destek olarak birlikte ilerlemek,
* Söylediklerimiz ile yaptıklarımızın hem müşterimiz gözünde hemde bilişim sektöründe beğeni toplayacak şekilde sürdürülmesini ve bu yollarla doğal referanslarımızın çoğalmasını sağlamak.

Değerlerimizden, hedeflerimizden, mesleki ve kişilikli duruşumuzdan, üretimini yaptığımız her işteki ciddiyetimizden taviz vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sizde bir Antalya firması olan MaviKule ile çalışmak isterseniz, bizi doğal yollarla edindiğimiz müşterilerimizden ve bilişim sektöründen oluşan referansımızla bulmanızı önemle rica ederiz!

Saygılarımla Osman SELÇOK – MaviKule Web Yazılım Ofisi

İletişim bilgilerimiz ve web sitemizi incelemeniz için : http://mavikule.web.tr