MakaleManşet YanıWeb Uygulamaları

Müşterinize Web Sitesi Fiyat Teklifi Nasıl Hazırlanır?

BP Haber Genel Yayın Yönetmeni Notu:
BulutPress tarafından hazırlanan bu makalemizde “Müşterinize Web Sitesi Fiyat Teklifi Nasıl Hazırlanır?” konusu ele alınmıştır. Sizlerde müşterilerinize nasıl bir fiyat teklifi hazırlamalıyım diye düşünüyorsanız Kaynak kısmında yazılı linkten kendiniz için iyi bir fiyat teklifi hazırlayabilirsiniz. Faydalı olması temennisi ile iyi okumalar.

BulutPress‘in Konu Hakkında ki Açıklamaları

Bayilerimizin en çok sorduğu sorulardan biri de, iyi bir ilk izlenim için müşterilerine nasıl bir web sitesi fiyat teklifi hazırlayacakları konusunda oluyor. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak müşterilerinize hazırlayacağınız fiyat teklifinin bir kopyasını PDF formatında edinebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız teklif şablonu üzerine kendi logonuzu ve proje için kendi fiyatlarınızı belirleyip müşterinize gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki teklifleri odt veya docx formatında bilgisayarınıza indirdikten sonra, google drive hesabınıza yükleyerek canlı olarak düzenleyebilir ve google drive sayfanızdan düzenlenmiş halini pdf olarak indirip müşterinize gönderebilirsiniz. Müşterinizin bilgisayarında “open office” ya da “microsoft word” programı yüklü olmayabilir, bu sebeple mutlaka dosyanızı pdf formatında göndermelisiniz. PDF formatı tüm modern tarayıcılarda kolayca açılıp görüntülenebilir.

Kaynak: https://bulut.press/teklif

Bu makale BulutPress tarafından yayınlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.