Bilişim FirmalarıBilişim Profesyonelleri

Nova Araç Takip Sistemleri

Nova Araç Takip Sistemi , Mobil teknolojiler üretmek amacıyla yüzde yüz yerli sermaye ile Türkiye’de kurulmuş bir teknoloji markasıdır.

Nova Araç Takip Sistemi ürünleri, uzun yıllar boyunca bu alanda AR-GE ve üretim çalışmaları yapmış ve yıllardır birçok başarılı projeye imza atmış, Türkiye’nin önde gelen mühendislerinden oluşan tecrübeli bir kadro tarafından ülkemizde üretilmektedir.

Türkiye’de ve dünyada araç takip sistemleri alanında, yazılımını ve donanımını kendisi üreten ve bunu paket halinde müşterilerine sunan sayılı şirket bulunmaktadır. Teknolojisi ve hizmet kalitesi ile bu şirketler arasında üst sıralara yükselen Nova Araç Takip Sistemi , dünya pazarında da önemli oyunculardan birisi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Dünyaya teknoloji ihraç eden bir Türk markası olma amacıyla çalışan Nova Araç Takip Sistemi, siz değerli müşterilerimize her zaman en yeni teknoloji ve en iyi hizmet kalitesini vermeyi amaç edinmiştir. Konusunda tecrübeli ve sertifikalı geniş yetkili servis ve bayi ağına sahip olan Nova Araç Takip Sistemi , gerekli kalite standartlarına sahip organizasyonu ile yıldan yıla yükselen bir grafik çizmeye devam etmektedir.

Daha fazla bilgi ve iletişim için : http://www.novaaractakip.com/index.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.