Antalya Bilişim HaberleriHaber Duyuru EtkinlikManşet

TBD Antalya Şubesinde Yeni Başkan Görevi Devraldı

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Antalya Şubesinde Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Cem BAŞER Görevi Devraldı

Geçtiğimiz dönemde TBD Antalya Şubesi YK Başkanlık görevini yürüten ve öncesinde de aktif bir üye olarak dernek faaliyetleri içerisinde bulunan, Türkiye Bilişim Derneği Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlık görevine Cem Başer yönetim kurulu üyeleri tarafından yeni başkan olarak oy birliği ile seçildi.

Üç dönem TBD Antalya Şubesi YK Başkanlığına seçilen ve son dönemde işlerinde yaşadığı yoğunluktan dolayı YK Başkanlık görevine yeteri kadar zaman ayıramamasından duyduğu aşırı rahatsızlık yakın çevresi tarafından bilinen Ersen Gençaslan geçen hafta bu görevinden istifa etmişti.

TBD Antalya Şubesi YK Başkanlık görevi bu istifa nedeniyle boşalmış ve YK Üyeleri tarafından yapılan son YK Toplantısında Cem Başer‘e bu görev verilmişti. YK Toplantısı sonrasında görevine başlayan yeni başkan Cem Başer, yapılan bir ara toplantı ile Ersen Gençalan’dan başkanlık görevini devraldı.

TBD Antalya Şubesi Yönetim Kurulu konu hakkında dernek üyelerine aşağıdaki bilgilendirme mesajını göndererek yeni başkanı ve yeni yönetim kurulunu duyurdu.

Degerli Uyelerimiz,

TBD Antalya şubemizin başkanlık görevini yürüten Sn. Ersen GENÇASLAN’ın ozel nedenlerden dolayi istifasi hepimizi uzmustur. Kendisi uzun bir suredir yapmis oldugu YK baskanligi gorevi ile dernegimize deger katmistir. Bundan sonraki surecte dernek uyemiz olarak da bircok katki saglayacagina eminiz. YK olarak basarili calismalarindan dolayi tesekkur ederiz.

Bayrak devir teslimi gibi gordugumunuz bu surecte, gorevi devralacak olan arkadaslarimizin da dernegimizi basariyla temsil edeceklerine eminiz. Yonetim kurulumuz kendi icinde yapmis oldugu degerlendirmede yeni dernek baskanimiz olarak Sn. Cem BASER’i uygun gormustur. Kendisi bir onceki donemle birlikte su anda Baskan Yrd. gorevini yurutmektedir.

Baskan yardimciligi gorevine Sn. Umit AÇIKALIN, YK uyeligine Sn. Ümit DEMİRTAŞ getirilmistir. Dernegimize hayirli ugurlu olmasini diliyoruz.

TBD Antalya Subesi Yonetim Kurulu


Türkiye Bilişim Derneği Antalya Şubesi’nde yaşanan bu değişimlerle birlikte TBD Antalya Şubesi Yeni Yönetim Kurulu aşağıdaki gibi yeniden oluşturulmuştur.

Yönetim Kurulu Başkanı : Cem BAŞER

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı : Ümit AÇIKALIN

Yönetim Kurulu Sayman : Elif UYSAL

Yönetim Kurulu Üye : Mustafa TÜRK

Yönetim Kurulu Üye : Timuçin DİŞ

Yönetim Kurulu Üye : Yeliz ÇANTAY

Yönetim Kurulu Üye : Ümit DEMİRTAŞ

One thought on “TBD Antalya Şubesinde Yeni Başkan Görevi Devraldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.