Bilişim FirmalarıBilişim Profesyonelleri

Telenet İletişim Sistemleri San ve Tic Ltd Şti

1996 yılında kurulan Telenet, Telekomünikasyon alanında telefon makinaları, kablosuz iletişim sistemleri ve 2 aboneden 32000 aboneye kadar IP Telefon santralı, Kablosuz Dect Santral, Telsiz Dect Telefon, ISDN iletişim sistemleri, Ses kayıt, Fiberoptik, XDSL alt yapı malzemeleri Wireless Network Termal Kamera satış ve servis hizmetlerini yürütmekte olup,hali hazırda bölgedeki 3850 firmaya bu hizmeti sunmaktadır.

Firmanın bölge bayiliğini yürüttüğü üretici ve distribütör firmalar arasında TELESİS, AVAYA, LG-ERİCSSON, TESAN, ARMADA, ARENA, PENTA, MULTİTEK, FORTEL  başlıcaları olarak yer almaktadır. 7 araç ve 13 personelden oluşan servis ekibiyle, firma TSE hizmet yeterlilik belgesi almış olup, önümüzdeki günlerde ISO 9001 için girişimde bulunarak hizmet kalitesini avrupa standartlarına yükseltmeyi hedeflemektedir.

Telefon Santralı, Telefon makinası, Fiberoptik, Wireless Network, Termal Kamera seçimi konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi ve desteği sağlamaya hazır olduğumuzu bildiririz.

Saygılarımızla, 

TELENET İLETİŞİM SİSTEMLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Adres: Altındağ mah. 100. Yıl Bulvarı No: 17/A 07050 Muratpaşa/ANTALYA

Tel: +90 242 2437272

Faks: +90 242 2477057

E-Mail : [email protected]

https://www.telenet.com.tr/?SyfNmb=1&pt=Anasayfa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.