Bilişim ProfesyonelleriHaber Duyuru EtkinlikMakale

Veridium, İsmet Geri’yi İcra Kurulu Başkanı Olarak Atadı

Veridium, 1 Temmuz’dan itibaren geçerli olmak üzere, bir sonraki büyüme aşamasını yürütmek üzere İsmet Geri’yi yeni CEO olarak atadı.

20 yıllık kariyeri boyunca, Veridium’un yeni CEO’su Geri, Proofpoint, Infoblox (şimdi Vista Equity Partners’ın bir parçası), Juniper ve en son olarak Onfido’da liderlik pozisyonlarında bulundu .

Mart 2020’den Temmuz 2020’ye kadar Onfido’nun başkan yardımcısı, stratejik hesaplar EMEA ve APAC olarak görev yapan Veridium’a siber güvenlik ve kimlik konularında yönetici deneyimi getiren Geri, biyometrik kimlik doğrulama işinin daha da büyümesini sağlamaktan sorumlu olacak.

Geri, “Bulut ve mobil teknolojiler, küresel olarak hızlı bir büyüme gören kimlik pazarında yeni inovasyonları teşvik etti” dedi. “Sonuç olarak, bu, kullanıcı deneyimiyle ilgili endişeleri artırıyor, aynı zamanda mahremiyete ve güvenliğe güveniyor.

“Parolalar çoktan öldü ve şirketleri veya tüketicileri dolandırıcılık ve veri ihlallerinden korumak için artık güvenilemez. Veridium’da, dijital kimliğinizin gerçek kimliğinizle temelde eşleşmesi gerektiğine inanıyoruz ve teknolojilerimizin, kullanıcı deneyimini iyileştirmek, güvenliği artırmak ve sürekli değişen yasal gereksinimleri karşılamak için yenilikçi Davranışsal Biyometri AI / ML motorumuzla güçlendirilen güçlü bir şifresiz deneyim sağladığına inanıyoruz. Aynı zamanda maliyetleri ve karmaşıklığı azaltırken.

“Çok fazla potansiyele ve çok sayıda yetenekli insana sahip olağanüstü bir şirket olan Veridium’a liderlik etme fırsatına sahip olduğum için onur duyuyorum. Amacım müşterilerimize, ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve hissedarlarımıza olan taahhütlerimizi yerine getirdiğimizden emin olmaktır. “

Veridium’un en büyük yatırımcısı Michael Spencer, “İsmet, Veridium’a olağanüstü bir miktar getiriyor. Birinci sınıf endüstri bilgisi ve müşterilerimizin faaliyet gösterdiği pazarlar hakkındaki derin anlayışı, ticari içgörü ve etkileyici iş sonuçları sunma konusunda kanıtlanmış bir geçmiş performansıyla birleştiğinde, onu Veridium’un devam eden büyümesini hızlandırmak için doğal bir seçim haline getiriyor. “

Geri, Optoelektronik alanında doktora ve bilgisayar bilimi alanında yüksek lisans derecesine sahip.

Veridium, İsmet Geri'yi icra kurulu başkanı imajı olarak atadı
Geri Veridium’a, EMEA ve APAC için stratejik hesap sorumlusu, Başkan Yardımcısı olarak hizmet verdiği Onfido’dan katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.