Bilişim FirmalarıBilişim Profesyonelleri

Antalya Biga Bilişim

2008 yılında temellerini attığı bilişim sektöründeki yolculuğuna kurumsal kimliği ile 2018 yılında başlayan Antalya Biga Bilişim bireysel ve kurumsal işletmelere IT çözümleri sunmaktadır. Antalya Biga Bilişim, müşterilerinin talepleri ve sorunları doğrultusunda en doğru ve uygun seçeneği kaliteli hizmet anlayışı ile sağlamaktadır.

Firma turizm, sağlık ve havacılık gibi çok farklı sektörlerin bilişim ihtiyaçlarına yönelik çözüm önerileri sunuyor. Bunun yanı sıra da farklı firmaların, uygulama entegrasyonu konusunda da danışmanlık hizmeti veren bir kuruluştur.

Bilişim sektörünün önde gelen dünyaca ünlü markalarını bünyesine katan firmamız bu sayede büyümeye gitmiş ve en iyi ürünü en iyi fiyata sağlama hedefiyle hizmet verdiği sektörleri çeşitlendirmiştir.

Bugün Antalya Biga Bilişim yenilikçi ve dinamik yaklaşımları ile Türkiye’nin dört bir yanında bilişim hizmetleri sunan bir firma haline gelmiştir.

Antalya Biga Bilişim Vizyonu

Firma, IT çalışanları ile birlikte müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Ayrıca yenilikçi teknolojik ürünler ve bilişim çözümleri sunmayı hedeflemektedir.

Misyonu

Yalnızca Antalya ve çevresi değil Türkiye çapında farklı sektörler için teknoloji ve yazılım hizmetleri sunuyor. Ayrıca firma projeler üreterek kurumsal işleyiş yapısında yaşanan sıkıntıları ve uzayan iş süreçlerini ortadan kaldırıyoruz.

İletişim Bilgileri:

Adres: Antalya Biga Bilişim
Meydankavağı, kara apartmanı, Perge Blv. No:14 2 D:2, 07200 Muratpaşa/Antalya

Telefonlar:

  • 0242 350 0 499
  • 0850 441 0 499
  • 0532 136 0 499

Web: www.antalyabigabilisim.com

2 thoughts on “Antalya Biga Bilişim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.