Bilişim FirmalarıBilişim Profesyonelleri

Atlasnetwork Bilişim Anonim Şirketi

2015 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Banu BERK AKSU tarafından kurulan firmamız, Bilişim sektörü içerisinde hem Türkiye’de hemde uluslararası olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Faaliyetlerimize 2017 yılı itibariyle 3D yazıcı sistemleri satışı, teknik destek ve eğitim bölümünü de bünyesine ekleyerek daha da güçlenen firmamız Yurtdışı partnerleri ile sizlere daha yenilikçi bir bakış açısı kazandırmaya devam edecektir.

2019 yılı itibari ile Bitdefender Registered Partner olarak sizlere hizmet vermeye başladık.

2020 yılı başlangıcı itibariyle Logo Çözüm Ortağı olan firmamız hızla yaygınlaşan e-çözümleri ile sizlere daha iyi hizmet vermeye devam etmektedir.

Yine 2020 yılı içerisinde firmamız, Vodafone kurumsal Sabit Çözümler SME Bayisi olarak siz müşterilerimize sunduğu çözümleri arttırmaya devam ettirmektedir.

Bunların yanı sıra sıfır ve ikinci el sunucu ve yedek parçalarının satış ve teknik hizmetlerini/kurulumlarını/alt yapılarını sağlıyoruz.

Müşterilerimiz tedarik ve teknik ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla 0850 441 4007 çağrı merkezimiz, [email protected] ve www.atlasnet.work internet sitemiz ile her an yanınızda olmaya çalışıyoruz.

Bizler;

• Anahtar teslimi projeler üretiriz.
• KVKK danışmanlık süreçlerinde müşterilerimize çözümler sunarız.
• Hem yazılım hemde donanım konusunda profesyonel kadro ve taşeronlarla çalışırız.
• Mümkün olduğunca çözüm odaklı çalışırız.
• En uygun ürünü en uygun fiyatla siz değerli müşterilerimize vermeye çalışırız.
• Firmamız ve müşterilerimiz için teknolojiyi yakından takip ederiz.
• Hem İstanbul Vodafone Tier 3 Lokasyon hemde Denizli Netinternet Tier 2 Lokasyonlu Datacenterlarda VDS, VPS, Dedicated vb. kiralama hizmetleri sunmaktayız.
• Profesyonel ekibimizle multi platform yazılımlar üretiriz.
• Siz değerli müşterilerimiz için kaliteli ve garantili ürün kullanırız.

Kalite Politikamız;

Verdiğimiz hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı, iyi bir “Kalite Yönetim Sistemi” oluşturmayı, etkin bir şekilde uygulamayı ve her geçen gün geliştirmeyi temel ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Bunu gerçekleştirirken, müşterilerimizin istek ve beklentilerine göre oluşturularak tanımlanan hizmetlerimizi yasal şartlar çerçevesinde ve eğitilmiş personel ile daha kısa sürede ve daha ekonomik olarak vermeyi müşteri memnuniyetini sürekli olarak arttırmayı, işbirliği yaptığımız iş ortaklarımıza yüksek tasarruf ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan ürünler sunmayı ve geliştirmeyi, Dünya’da sektörümüz ile ilgili en son gelişme ve teknolojileri izleyerek, Türkiye’ye getirmeyi ve müşterilerimizin isteklerini sunmayı ve sektörümüzün en iyisi olmayı hedefledik.

İnsana yapılan yatırımın en değerli yatırım olduğunun bilincinde olarak, sahip olduğumuz insan kaynağının kitlesini ve gücünü arttırma konusunda, Eğitim Faaliyetlerini önemle değerlenmekte, tüm çalışanlarımızın kalite hedeflerimizin doğrultusunda eğitimini sağlamakta ve bunu sürekli kılmakta kararlıyız.

Çalışma ortamı ve temizlik gibi konulara azami önemi vererek, bu konuda kendi sektörümüzde örnek olmayı amaçlamaktayız.

Vizyonumuz;

• Teknolojide öncü,
• Ürün ve hizmet kalitesinde lider,
• Tam Rekabetten yana,
• İnsan sağlığı ve çevreye duyarlı,
• Başarısını müşteri memnuniyeti ile ölçen,
• Tüm personelimiz ile kalite politikasına uymak zorunda olduğumuzu kabul ederiz.

Misyonumuz;

“Büyük ve orta ölçekli işletmelere, kendi konularında detaylı Donanım çözümleri ile özel yazılımlar üretmek ve desteklemek…” olarak nitelendirebiliriz.

İletişim:  (+90) 850 441 4007

Adres: Kuşkavağı Mah. 545 sok. No:6/A Konyaaltı-ANTALYA

Email: [email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.