Bilişim ProfesyonelleriMakale

Yazılımcıların yeni adresi Creawork Hazır Ofis

Dijital Göçebeler Çağı

Özellikle pandemiyle birlikte ve sonrasında çevrenizde mutlaka “uzaktan” “internetten” ya da “evinden / homeoffice” çalıştığını söyleyen birileri mutlaka olmuştur. Belirli bir yere ihtiyaç duymadan, internet ile bağlanarak, mobil cihazlar üzerinden çalışan bu kişiler, “Digital Nomads” Türkçesi “Dijital Göçebeler” artık her yeri çalışma ofisleri olarak görüyorlar.

Yasal olarak bağlı olduğu işgücünden ayrılmaksızın, evlerinde ya da seyahat halinde çalışabilen dijital göçebeler, akıllı telefon ya da laptop gibi cihazlar kullanıyor, Skype ve Slack gibi online araçlardan faydalanıyorlar. Hızla yaygınlaşan bu freelance / serbest çalışma trendi, artık dünyanın en çok tercih edilen yöntemi oldu.

Seyahat ile iş hayatını birleştirmenin en güzel yolu olarak görülen dijital göçebelik özellikle yazılım geliştiricileri, stratejik danışmanlıklar, sosyal medya uzmanları, grafiker ve tasarımcılar ile proje yönetimi gibi alanlarda çalışanlar ve girişimciler tarafından tercih edilen bir hayat biçimi.

Dijital Göçebeler güneyde bir sahilde, karadenizde bir yayla evinde ya da evine yakın bir kafede dizüstü bilgisayarından oturum açarak işlerini yapabiliyorlar. Keyiflerine düşkün olanlar evlerinde, çalışırken sosyalleşmek isteyenler co-working ofislerde ya da sessizlik isteyenler kütüphanelerde çalışabiliyor.

Creawork ve Digital Göçebeler

Creawork özellikle yazılım geliştiren dijital göçebilerin tercih ettiği bir çalışma ofisi. Creawork yazılım geliştiriciler için ofis ortamında çeşitli imkanlar sunarken, diğer bir yandan da sosyal etkinlikler düzenleyerek onların birbirleri ile tanışmalarını ve farklı sektörlerden tecrübe paylaşımlarının yapıldığı bağımsız bir organizasyon olan Antalya Developer Topluluğu ‘nun da etkinliklerine gönüllü olarak ev sahipliği yapmaktadır.

Creawork Hazır Ofis

Creawork, tüm konforları içeren mobilyalı ofisler, fonksiyonel ortak çalışma alanları, toplantı odaları sunan bir iş merkezidir. Sektörel açıdan farklı iş alanlarında çalışan insanları bir araya toplayan, birlikte çalışmak, ağ oluşturmak, ortaklar ve iş arkadaşları için etkinlikler ve eğitimler düzenlemek için tasarladığımız bir çalışma alanıdır.

Creawork’ün merkezi, Antalya Muratpaşa, Yenigün Mahallesinde bulunmakta ve şehir merkezine 5 dk uzaklıktadır. İlham verici çalışma ortamı Midtown Plaza’dadır. Faaliyet gösterdiği bina hem alan kullanımı hem de iş geliştirme açısından her türlü organizasyonel ve lojistik ihtiyacı karşılayabilecek esnekliktetir.

Creawork Sanal Ofis

Creawork, fiziki bir ofise ihtiyaç duymayanlar ve işlerini esnek bir şekilde yönetmek isteyenler için Sanal Ofis hizmeti sunmaktadır. Sanal ofis ile, kendinize ait bir ofisin maliyeti ve yükü olmadan, Antalya’da işinizi geliştirebilirsiniz. Sanal Ofis ile Creawor’ün yasal adresini kullanabilir, posta ikametgah hizmeti ile de size gönderilen tüm kargoların teslimini güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Creawork Hazır Ofis 

Kurulu bir ofis düzenine ihtiyaç duyanlar için Hazır Ofis konsepti işinizi yönetebilmeniz için  yapılandırılmıştır. Hazır Ofis odaları her türlü konforla donatılmış.  Bu odalar, maliyetlerini düşük tutarak işlerini hemen geliştirmek, Her Şey Dahil bir alan arayanlara yönelik en uygun çözümdür.

Creawork Gezgin Masa 

Ortak çalışma alanlarında diğer çalışanlarla etkileşimde olmayı, iş ağını geliştirmeyi tercih edenlere Gezgin Masa ile konforlu çalışma saatleri sunuluyor. Tercih ettiğiniz konumda dilediğiniz masada ofis konforunu yaşayabilirsiniz.

Toplantı Odası 

Toplantılarını farklı bir atmosferde yapmak isteyenlerin kullanabileceği, konforlu, davetkar ve yenilikçi mekanlardır. Burada etkinlikler, iş toplantıları, sunumlar, eğitimler, konferanslar ve görüşmeler düzenleyebilirsiniz. Creawork’de bir toplantı odası kiralamak, toplantınızdan en iyi şekilde fayda sağlamanıza olanak tanır. Bu sayede işinizi hızlı ve düşük maliyetle geliştirebilirsiniz.

Antalya’da Creawork ofis hizmetlerinden yararlanarak kârlı işbirliklerine başlayabilir, müşteri ve tedarikçileri tasarım, konfor, görünürlük ve stratejik konum açısından ayrıcalıklı bir mekanda karşılayabilirsiniz. 

Ofis Hizmetleri

 • Yasal Adres
 • Sekreterlik
 • Kargo, Posta, Kurye
 • Paylaşımlı Ofis Kullanımı
 • Happy Hour
 • Toplatı Odası
 • Yüksek Hızda İnternet
 • Yazıcı ve Fotokopi
 • Kilitli Dolaplar
 • Günlük Temizlik
 • Ortak Teras
 • Oyun Odası
 • Mutfak Alanı
 • Sıcak İçecek İkramı
 • Kişisel Gelişim Eğitimleri

Creawork İletişim Bilgileri

Adres: Yenigün Mah. Mevlana Cad. Midtown Plaza B/blok Kat:5 No:26 07310 Muratpaşa/ANTALYA

Saatler: Açılış: 09:00 ⋅ Kapanış saati: 20:00

Telefon-10534 810 15 83

Telefon-2: 0552 524 87 87

E-Posta: [email protected]

Web: https://www.creawork.co

Bu içerik Creawork’ün destekleri ile yayınlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.