Bilişim FirmalarıBilişim Profesyonelleri

SAN Bilgisayar AŞ – SAN Tourism Software Group

Türkiye’de ve Dünya’da farklı alanlarda ulaşım yollarında ve ulaşım araçlarında yaşanan gelişmeler sonucunda şehirler arası ve ülkeler arası seyahati daha da kolaylaştırmıştı. Bunlarla birlikte insanların seyahat edebilmesini kolaylaşmış, yeni yerler keşfetme duygusuyla yoğunlaşmış ve Sejour gezginlerini ortaya çıkarmıştı. 

Yapılan bu kısa süreli kişisel tatiller insanların daha çok konfor aramasıyla birlikte turlara dönüşmüştü. Tur planlarının yoğunlaşması ve daha çok insanın tatil yapma talebi doğrultusunda tur operatörlerinin ve acentaların bilgisayar teknolojilerine ve yazılımlarına ihtiyacı fazlasıyla artmıştı. 

SAN – Software Automation Network olarak, 1992 yılında aldığımız kararla Muğla Marmariste tohumlarımızı attık ve müşterilerimize yazılım çözümleri üretmeye başladık. 

1992 yılında tohumlarımızı attık ve Marmaris, Muğla’da SAN olarak başladık..

Erol Türk ve İsmet Çelebi tarafından kurulan SAN, müşterilerinin çözüm talepleri ile her zamanki gibi doğru çözümleriyle birlikte seyahat acenteleri ve tur operatörleri için yazılım çözümleri ve teknolojileri geliştirmeye devam etmektedir. 

Acente yazılım sistemlerinin turizm endüstrisinin hızlı değişimine ayak uydurması için sürekli olarak yüksek performansta satışı arttırıcı ve kaliteli ürünler olması gereklidir. Bu doğrultudaki kurumsal firmamız başarının müşteri beklentilerini karşılayan hatta aşan yüksek kaliteli hizmet, sürekli üretim ve geliştirme ile mümkün olabileceğine inanıyoruz.

San TSG olarak, araştırma ve geliştirme personeli ekibimizle birlikte bizler 20 yılı aşkın bir süredir 55’den fazla ülkede ve 500’den fazla turizm firması için yüksek kaliteli hizmet hedefli çözüm ortağı olarak pazarda olmaktan gurur duyuyoruz.

San TSG, kullandığı yazılım teknolojilerinde ki tecrübe ve yenilikçi yönüyle edindiği üstünlüğü ürünlerine yansıtmayı görev edinmiştir, aynı zamanda müşterilerinin de sorunsuz bir şekilde günlük kullandığı teknoloji ile de entegrasyonu için çaba sarf etmektedir. Tüm bu kazanımlarımızla birlikte Turizmdeki uzmanlığımız bizim tam ve mutlak bir şekilde başarıya ulaşmamızı sağlamaktadır.

“TURİZM PROFESYONELLERİ TARAFINDAN ÜRETİLEN YAZILIMLAR” sloganımızdan da anlaşılacağı üzere San TSG seyahat endüstrisi ile ilgili olmayan herhangi bir yazılımı üretmez.

San TSG olarak, her zaman müşteri ihtiyaçlarına karşı duyarlılığımız ve yaratıcılık felsefemiz ile çözüm ortaklarının güvenini ve uzun süreli ilişkilerden dolayı dostluklarını da kazanmıştır.

Personelimizin müşterilerimizle olan ilişkileri sayesinde üretimin daha başarılı olduğuna ve bu suretle kalite taahhütlerimizin de arttığına inanıyoruz.

SAN Tourism Sofware Group olarak; Sejour, TourVisio, Paximum, SanFligh, Hotel2Sejour, Abacus ve n’Analytics gibi ana ürünlerimiz ve yüzlerce alt ürünlerimizle Turizm Yazılımları geliştirmeye devam ediyoruz.

Sonsöz

“Şirketimiz, başarının, müşteri beklentilerini karşılayan hatta aşan yüksek kaliteli hizmetlerin sürekli sağlanmasına bağlı olduğuna inanmaktadır. Turizm sektöründeki hızlı değişimler nedeniyle yüksek performanslı Acente Yazılım Sistemlerinin her zaman gerekli olduğuna ve ürünlerin satışını ve kalitesini optimize etmek için en önemli araçlardan biri olduğuna eminiz.”