Bilişim Profesyonelleri

Teknoloji aracılığıyla kurum kültürünü etkinleştirme

Üretken ve davetkar bir iş yeri yaratmak için teknoloji ve araçlar nasıl kullanılır?

Artık hepimiz BT’nin işlevinin dizüstü bilgisayarlar ve sunuculardan daha fazlası olduğunu biliyoruz. BT, personelin yalnızca hizmetlere ve altyapıya değil, bir bütün olarak işletmeye bağlı kalmasına yardımcı olmada etkilidir. 

IT PRO Live sitesinin hazırladığı bu soru-cevap oturumunda; Deloitte’un yönetici ortağı ve işyeri kültürü uzmanı Rebecca George OBE ile “bir işletmede güçlü bir iç kültür duygusu oluşturmak ve geliştirmek için teknolojinin proaktif olarak nasıl kullanılacağını, BT’nin neden ‘evet’ departmanı olması gerektiği ve personelin tükenmesinin nasıl önleneceği” konusunu izleyebilirsiniz.

Jane McCallion

Özellikler Editörü, BT Uzmanı

Jane, gazetecilik kariyerine 2010 yılında serbest yazar olarak başladı. Çalışmaları madencilik ve su kaynakları yönetiminden emeklilik ve balıkçılığa kadar her şeyi kapsıyordu. IT Pro ve Cloud Pro’ya 2012’de kadrolu yazar olarak katıldı ve 2016’da IT Pro, Cloud Pro ve Channel Pro’da özellik editörü oldu. Jane hevesli bir fırıncı ve aşçıdır (kreasyonlarının çoğunun fotoğraflarını Instagram’da bulabilirsiniz. o sunday_lunch), hem de özel bir dilbilimci. 

Rebecca George OBE

Yönetici ortak, Deloitte

Rebecca, 13 Avrupa ülkesinde Deloitte’un Kamu Sektörü uygulamalarına liderlik etmektedir. Vatandaş sonuçlarını iyileştirme konusunda tutkulu ve büyük ölçekli, karmaşık dönüşüm programlarını yürütmek için müşterilerle birlikte çalışıyor. Kariyeri boyunca odak noktası teknolojinin sağladığı dönüşüm olmuştur. Rebecca, Birleşik Krallık, EMEA ve dünya genelinde satış, iş süreçlerinin yeniden yapılandırılması ve İK dahil olmak üzere IBM’de yaklaşık 20 yıl çalıştıktan sonra 2006 yılında Deloitte’a İş Ortağı olarak katıldı. Rebecca, 1990’ların ortalarından itibaren kadınların bilişim sektöründeki katılımını artırmaya yönelik faaliyetlerde bulunmaktadır. Üyesi olduğu Chartered Institute for IT BCS’nin Başkanıdır. O bir Liveryman, Worshipful Company of IT’de Mahkemede ve City Mental Health Alliance Yönetim Kurulu üyesidir. Eğitim Bakanlığı T Düzeyi Reform Programı Kurulunun İcracı Olmayan Başkanıdır. Sürdürülebilir Topluluklar konusunda Hükümet için yaptığı çalışmalardan dolayı 2006 yılında OBE ile onurlandırıldı.

Makalenin Orjinal Kaynağı: https://www.itpro.co.uk/business-strategy/digital-transformation/356931/it-pro-live-enabling-culture-through-technology

One thought on “Teknoloji aracılığıyla kurum kültürünü etkinleştirme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.